Xinput1_3.Dll Hatası | Teknoİstek
Anasayfa / İSTEK ÇÖZÜLDÜ / Xinput1_3.Dll Hatası

Xinput1_3.Dll Hatası

Genelde oyunlar dahil hayatımızda sıkça karşılaştığımız sorunlardan olan dll hatası çoğu kişinin çileden çıkmasına bile sebep olmuştur. En çok ta oyuncuların Örnek olarak çok sevdiğiniz ve kurulumu başlattınız sabırsız bir şekilde kurulumun tamamlanmasını bekliyorsunuz ve mutlu son geldi oyun kuruldu oyuna giriş yapıyorsunuz ve karşınıza dll hatası hatası çıkıyor ve tüm heyecanınız mutluluğunuz bir anda ortadan kalkıyor. Ama üzülmeyin sizi düşündüğümüz için dll hatası‘nın çözümünü paylaştık.

İlk olarak bilgisayarınızın 32 bit mi ? 64 bit mi? olduğunu belirleyin çünkü her iki bit türünde de dll dosyasının atılacağı yer farklıdır. Bit türünü belirledikten sonra aşağıda bulunan adımları uygulayın.

xinput1_3.dll Hatası

Windows 64 Bit xinput1_3.dll Hatası Çözümü

Bilgisayarınız 64 bit ise masaüstünüzden bilgisayarıma giriyoruz ardından Yerel Disk C ‘ nin içerisine giriyoruz ve ardından ” Windows “klasörünün içerisine giriyoruz ardından ” Windows ” klasörü içerisinde bulunan klasörlerden ” SysWoW64 ” klasörünü buluyoruz. Ve indirdiğiniz dll dosyasını ” SysWoW64 ” klasörünün içerisine atıyoruz ve işlem bu kadar.

Windows 32 Bit xinput1_3.dll Hatası Çözümü

Bilgisayarınız 32 bit ise masaüstünüzden bilgisayarıma giriyoruz ardından Yerel Disk C‘ nin içerisine giriyoruz ve ardından ” Windows ” klasörünün içerisine giriyoruz ardından ” windows ” klasörü içerisinde bulunan klasörlerden “ System 32 “klasörünü buluyoruz . Ve indirdiğimiz dll dosyasını ” System 32 ” klasörünün içerisine atıyoruz ve işlem bu kadar.

İndirme Linki
Rar Şifresi: sanal-rehberim.com

Hakkında Erdal ALCAN

Bakmadan Geçmeyin

Samsung Galaxy S7 Edge İmei Nasıl Atılır ?

Samsung Galaxy S7 Edge’ye imei atmak yani imei değiştirme nasıl yapılır. Elinizde bulunan eski veya …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir