Samsung Galaxy S8 İle Birlikte PC Benzeri | Teknoİstek
Anasayfa / Mobil / Tablet / Samsung Galaxy S8 İle Birlikte PC Benzeri İşlev Geliyor

Samsung Galaxy S8 İle Birlikte PC Benzeri İşlev Geliyor

Üst düzey akıllı telefon firmaları rakiplerinden daha farklı işlevsel özellikler ekleyerek bir yarış içerisine girebiliyor. İşte Samsung firması da bunlardan birine imza atıyor. Bu sene içerisinde çıkacak olan Samsung Galaxy S8 modeli ile telefonu monitöre bağlayarak bilgisayar gibi kullanmamızı sağlayacak ve kolaylaştıracak olan özelliği sunacak.

Samsung Galaxy S8 PC Gibi Kullanılabilecek

Aynı işlevin şuan Microsoft firmasının Continuum isimli özelliğine benziyor ve Windows Phone’lu telefonlarda dock bağlantısı ile monitöre bağlayarak bilgisayar gibi kullanmaya olanak tanıyor. Samsung firması Samsung Desktop Experience ile kullanıcılarına sunacağı deneyim Microsoft’un Continuum özelliğinden farklı bir platformda çalıştığı için özellik tam anlamıyla aynısı olmayacak.

Bu özellik ile kullanıcılar fare ve klavye kullanımı gibi özelliklere de erişebiliyor olacak. Bu özelliğin Samsung Galaxy S8’e ulaşması firmanın bundan sonraki amiral gemilerini tam bir verimlilik merkezi haline getireceği hiç şüphesiz ortaya çıkıyor. Samsung tarafından işlevsellik hakkında net bir açıklama yapılmadı. Nisan ayında yapacağı bir etkinlik ile bu özelliği de kullanıcılara sunacaktır.

Hakkında Erdal ALCAN

Bakmadan Geçmeyin

Samsung’dan Yeni Özellikler

Samsung batarya patlama krizinden sonra tüm cihazları geri topladı ve bununla ilgili üretici firmayı değiştirmek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir