Google Pixel XL İnceleme ve Özellikleri | Teknoİstek
Anasayfa / Mobil / Tablet / Google Pixel XL İnceleme ve Özellikleri

Google Pixel XL İnceleme ve Özellikleri

Google Pixel XL Telefon İnceleme

Geçen günlerde google tarafından piyasaya sürülen Pixel XL adlı akıllı telefonu sizler için inceledik. Bu harika telefon piyasadaki bazı telefonlara göre gerçekten daha kaliteli ve performanslı. Özelliklerine de bakılacak olursa fiyatına göre gerçekten harika.

Telefona Genel Bakış

Google’ın Pixel XL ile olan yönünü almak için birçoğu nedenini sorguladı. Geçen yıl mükemmel bir fiyata çıkmış olan Nexus 6P telefonunun odak noktası saf kalitesidir. Fakat Pixel telefonlarının sadece saflığı ön plana çıkmadığı için fiyatı da pek ucuz olmamaktadır. Pixel XL, IPhone 7’den daha iyi bir telefon olduğu söylenir ve birçoğu için Samsung Galaxy S7’den bile daha iyidir. Google nihayet “IPhone” u kurmayı başardı ve bu da diğer Android telefon üreticilerinin gerçekten endişe etmesine neden oldu.

Tasarımı

Evet, Google Pixel XL telefonu bir IPhone gibi görünüyor. Kavisli kenarları olan 3 renk olmak üzere (siyah, beyaz veya mavi) bir metal levha satın alabilirsiniz. Elinizde daha iyi oturmasına yardımcı olmak için hafifçe eğik bir arka kısım bulunmaktadır. Aynı zamanda Google’ın kamera sarsıntısını ortadan kaldırmasını sağladı. Ahizeyi beklediğinizden biraz daha kalın ve yan taraflar hafif eğimlidir. Pixel XL aslında genel olarak bir IPhone 7 Plus’dan daha küçük değil, fakat elinize mükemmel bir şekilde oturmaktadır. Tırtıklı bir kilit düğmesi vardır.

Google Pixel XL Özellikleri:

Google Pixel XL
Ekran 5.5 inç Full HD (534ppi), AMOLED, Gorilla Glass 4
Batarya 3450 mAh
İşletim Sistemi Android 7.1 Nougat
Boyut ve Ağırlık 154.7 x 75.7 x 8.6 mm, 168 g
4 satır daha

Hakkında Erdal ALCAN

Bakmadan Geçmeyin

Samsung’dan Yeni Özellikler

Samsung batarya patlama krizinden sonra tüm cihazları geri topladı ve bununla ilgili üretici firmayı değiştirmek …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir